HAKKIMIZDA

Grande >> Kurumsal

HAKKIMIZDA

İstanbul Anadolu Yakasında Faliyet Göstermekteyiz. Gayrimenkul Alım- Satımı Ve Danışmanlık Hizmetleri Vermekteyiz.

142 yıllık bölgesel, 26 yıllık mesleki deneyim ile hizmetinizdeyiz. Alemdağ- Reşadiye- Taşdelen- Ömerli- Çekmeköy- Sancaktepe-Sultanbeyliği-Şile- Ağva Ve Yakın Bölgelerinde, Yılların Vermiş Olduğu Teccübe ve Birikim İle, Arazi- Arsa- Villa- Daire- Fabrika- Depo Ve Benzeri Gayrimenkullerin Satış Ve Kiralama İşlerini Yapmaktayız.

Ayrıca İstanbul’un Kuzeyde Son Beldesi Olan Ve Çok Hızlı Gelişen Ağva Beldesine 2 İle 6 Km Uzaklıktaki Köylerde Arazi İyileştirme Ve Pazarlama Çalışmaları Yapmaktayız. . .       

Uzmanlık Alanımız Olan Emlak Komisyonculuğu Ve Gayrimenkul Yatırım Uzmanlığı İşindeki Başlıca Prensiplerimiz Dürüstlük- Şeffaflık- Hızlı ve Akılcı Çözüm Üretmektir. Birçok gerçek ve tüzel kişiliğin gayrimenkul yatırım danışmanlığını yapmaktayız. 

Birçok alt gelir gurubunu uygun ödeme koşulları sunarak gayrimenkul sahibi yapmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bölgemizde ailevi veya hukuki gibi çeşitli sorunları olan, çok sayıda gayrimenkulün sorunlarını çözerek maliklerine ve ülke ekonomisine kazandırdık.

Alemdağ Merkez Emlak, Alemdağ, Reşadiye, ve Ağva bölgelerinin tanıtımında aktif rol alarak, bu bölgeleri yazılı ve görsel basında, internette, bir rehber gibi tanıtarak, binlerce yatırımcıyı bu bölgelere çekmeyi başarmıştır.

Bölgemizdeki 2/B ve İmar sorununun yıllardır çözülememesi, halkımızda ciddi manada mağduriyet oluşturmuştur. Mağduriyetin giderilmesi ve İstanbul'un yanı başındaki doğa harikası oksijen deposu Alemdağ ve Reşadiye Köyünün gelişimi için her platformda çalışmalarımıza devam etmekteyiz...

İsa DEMİR

Mülk Bilirkişisi-Emlak Müşaviri

Facebookta Paylaş   Tweetle